Za nami Międzynarodowa Konferencja „Klient i specjalista w sytuacjach problemowych”! Dwa dni inspirujących wykładów i warsztatów dających narzędzia praktykom dialogu motywującego:) I wielkie dla nas święto – piętnastolecie PSDM Polskie Stowarzyszenie Dialogu Motywującego ! Dziękujemy wszystkim za liczne dowartościowania:) i wspaniały wspólny czas!


Drodzy członkowie i praktycy DM!
9.03.2023 odbyło się seminarium “Dialog Motywujący a wspieranie zdrowego stylu życia” Seminarium przepełnione było ważną i pomocną dla nas wszystkich wiedzą! Dziękujemy Susan B. Dopart za liczne inspiracje do wspierania zdrowego stylu życia! 😀
Pozdrawiamy wszystkich sympatyków Dialogu Motywującego!
Zarząd PSDM
Ania Wierzchoń, Iga Jaraczewska, Ania Derwich, Arek Łuszczyński
 

W piątek 9.12.22 odbyło ęsiciekawe szkolenie online nt zastosowania DM w zaburzeniach osobowości. Jak wiadomo, zaburzenia osobowości wiążą się z poważnymi zakłóceniami w funkcjonowaniu (emocjonalnymi, poznawczymi, społecznymi itp.); niełatwo jest pomagać takim ludziom. Nasz gość honorowy – kolega ze Szwajcarii, Graeme Horridge, podzielił się z nami własnymi doświadczeniami i praktycznymi wskazówkami.  Na spotkaniu przekazaliśmy również krótką relację z ostatniego forum MINT (jakie miało miejsce w październiku 2022 roku w Chicago) i krótką informację nt dalszej aktywności PSDM.

Serdecznie Was pozdrawiamy i do zobaczenia!

Ania Wierzchoń, Iga Jaraczewska, Ania Derwich